Konvolut tří grafických listů
Italská idyla, mědirytina/papír fixovaný na kartonu, 33 x 39,5 cm; Milenci pod Vesuvem, nesignováno, kolorovaná litografie/papír, 39,5 x 60 cm, lehce poškozeno; Pokušení, předloha Louis Gallait, mědirytina/papír, 32 x 41 cm (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Konvolut tří grafických listů
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |